Diplomaosztó 2017

Tisztelt Hallgató!

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Karának ünnepélyes diplomaátadó ünnepsége 2017. július 21-én (pénteken) lesz a Pázmány Péter sétány 1/A épület Gömb aulájában.

9.30-kor (Meghívó letöltése)

Állásajánlat

Az egri Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium a következő tanári állásokra keres jelentkezőket:

matematika - fizika,
matematika - bármely
angol nyelv - bármely

Honoráciur státusz 2017/18/1 - Pályázati kiírás

PÁLYÁZATI KIÍRÁS

Honorácior státusz 2017/18/1

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Karának Honorácior Bizottsága pályázatot hirdet honorácior státusz elnyerésére a 2017/18-as tanév őszi félévére.

A pályázat célja:

A Karon a kiemelkedő képességű hallgatók tehetségének kibontakoztatását szervezett keretek között segíteni.

dr. Horváth Erzsébet oktatási dékánhelyettes fogadóórája vizsgaidőszakban: kedd 10-től 11 óráig

A fogadó órára előzetes bejelentkezés kell a fogadó órát megelőző hétfőn 10 óráig e-mailben az oktatasidh@ttk.elte.hu címre.

„Játssz és nyerj egy autót!

A Hungaroring  egy országos KRESZ-tesztkampányt szervez, egy játékos vetélkedőt, amely a KRESZ-Faktor nevet viseli.